2222 44440 info@grandvital.cz

O Grand Vital

Jsme rodinná firma. Krmivy pro psy a kočky se profesionálně zabýváme již více než 20 let. Začátkem 90. let jsme jako jedni z prvních v České republice uvedli na trh granulované krmivo pro psy. V té době byla ještě drtivá většina zvířat krmena zbytky z kuchyně a granule pro zvířata byl neznámý pojem. Dosáhli jsme vynikajících úspěchů při zavádění několika značek, které byly na českém trhu úplně neznámé a dnes všechny do jedné zaujímají přední postavení na trhu ve své kategorii.

Již od prvních let existence naší firmy byla naše strategie nabízet pouze nejkvalitnější krmiva, která splňují nejvyšší standardy výživy psů a koček. Před několika lety jsme si začali všímat změn v krmivech, které se nám nelíbily. Dříve vysoce kvalitní krmiva začala ztrácet na kvalitě a už to prostě nebylo jako dřív. Proto jsme se rozhodli, že je čas zúročit všechny naše zkušenosti a poznatky a vytvořit vlastní značku krmiva.

Na tuto nelehkou cestu jsme se dali proto, že věříme, že zvířatům je třeba poskytnout tu nejlepší možnou výživu. Ve spolupráci se světovými odborníky jsme vyvinuli řadu krmiv, které odpovídají posledním poznatkům vědy a výzkumu. Chtěli jsme vytvořit ideální recepturu, která by vyhovovala co největšímu počtu psů. To se nám podařilo díky formuli založené na proteinech z drůbežího masa a rýže. Po výrobě první šarže jsme uspořádali rozsáhlý výzkum mezi předními českými chovateli a na základě jejich komentářů jsme recepturu upravili. Tak se v roce 2011 zrodila značka Grand Vital.

Při výrobě krmiv dbáme na to, aby byla vyráběna s nejvyšší péči a kvalitou. Osobně kontrolujeme kvalitu používaných surovin, a to jak při přípravě receptury, tak i během kontrolních návštěv. A kde se krmivo vyrábí? Částečně si výrobu zajišťujeme sami v České republice a částečně využíváme špičkové výrobní kapacity v Anglii a Dánsku. Jejich odborníci na výživu a výrobu obohacují svými zkušenostmi každý výrobek, který uvedeme na trh. Všechna naše výrobní zařízení splňují nejvyšší standardy pro výrobu krmiv pro zvířata, vyhovují mezinárodním certifikátům a jsou pod stálým veterinárním dohledem.